One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson

results

The Last Match

squad

The First Team

NMECHA JOHNSON ABIA WARRIORS FC
35
Nmecha Johnson
Goalkeeper
NJOKU AUGUSTINE ABIA WARRIORS FC
2
Njoku Augustine
Defender
ARINZE OGBONNA ABIA WARRIORS FC
29
Arinze Ogbonna
Defender
MEME OKIKE ABIA WARRIORS FC
11
Meme Okike
Midfielder
PRINCE OKORIE ABIA WARRIORS FC
20
Prince Okorie
Midfielder
UGWUNNA CHIDERA ABIA WARRIORS FC
31
Ugwunna Chidera
Forward
ANAEMENA IFEANYI ABIA WARRIORS FC
28
Anaemena Ifeanyi
Defender
MEGWO SUNDAY ABIA WARRIORS
12
Megwo Sunday
Forward
table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Rangers32176946311557
2Remo Stars321751040281256
3Enyimba321651137261153
4Shooting Stars321571039291052
5Lobi Stars32157103631552
6Plateau United321621446331350